logo
Pozwólcie, że opowiemy Waszą historię
14102759_10206834790255372_7590208599951431285_n

To my - Jakub Nalewajko i Paweł Roman - Wasza szansa na niezapomniany reportaż ślubny. Fotografujemy od ponad 10 lat i wciąż się doskonalimy. Na co dzień dzieli nas ponad 200 km, ale  łączy nas znacznie więcej. Jesteśmy przyjaciółmi, mamy wspólną wizję fotografii, poczucie estetyki i oczywiście stronę internetową :). Działamy zarówno w tandemie jak i pojedynczo. Wymieniamy się pomysłami, doświadczeniem, sprzętem i krytycznymi uwagami. W naszym portfolio znajdują się zarówno zdjęcia z wersji 'mono' jak i 'stereo'. Jesteście ciekawi, kto jest autorem poszczególnych zdjęć? Napiszcie do nas :) !

Paweł to oddany mąż i tata zakochany po uszy w swoich dwóch córeczkach. Jest trochę zwariowany, zaraża pozytywną energią i uwielbia dążyć do doskonałości. Mieszka w Częstochowie i dotrze stąd do najdalszego zakątka aby sfotografować Wasz Ślub. Uwielbia reporterskie kadry, zastane chwile takimi jakimi są i te najbardziej emocjonalne śluby. Czasem ma problem, aby nie opuścić aparatu i nie delektować się chwilą, Waszą chwilą. Fotografia to nie tylko jego praca, ale i główny nurt w życiu zaraz po rodzinie. Od kilku lat fotografuje aparatem wielkoformatowym w technikach szlachetnych. Czy pamiętacie zdjęcia na szkle Waszych prababć i pradziadków? Jest w stanie odtworzyć ten klimat i może zaprosić Was do swojego świata. Jeśli jesteście ciekawi efektów jego pracy możecie je zobaczyć tutaj: www.pawelroman.pl

pawelRoman
AUS0671

Kuba mieszka w Warszawie, gdzie na co dzień pracuje zdalnie dla dużych firm jako programista BPM - nikt do końca nie wie co to oznacza. W weekendy i nie tylko oddaje się fotograficznej inwencji twórczej. Ma bardzo rzadki dar, aby znaleźć się w odpowiednim czasie oraz miejscu i wykonać właśnie to wyjątkowe ujęcie. Zdjęcia smaczki, bo tak je nazywamy, są przerywane przez estetyczne portety i zdjęcia detali w Waszym reportażu. Z aparatem nie rozzstaje się nie tylko na ślubach, ale i w niezliczonych podróżach, które odbywa wspólnie ze swoją żoną Anią. A wszystko to możecie podejrzeć na ich blogu www.phos.pl. Jeśli marzy Ci się nietuzinkowy plener Kuba to strzał w dziesiątkę. Poza tym lata dronem, gra na pianinie i chodzi na spacery ze swoim psem Fredim. 

Chcesz być z nami na bieżąco? Zajrzyj na nasz profil Instagramowy, tam publikujemy nasze najnowsze ślubne momenty :-) 

www.twoj-slub.pl - Fotografia ślubna | Jakub Nalewajko | Paweł Roman